Úspěch měřím štěstím - Co stojí úspěch a podnikání v Čechách

Kód: 2042623

Úplný název:

Úspěch měřím štěstím - Co stojí úspěch a podnikání v Čechách (Skalická Jitka, Vašková Čejková Eva): Co stojí úspech a podnikání v Cechách

Autor a popis:

Skalická Jitka, Vašková Čejková Eva,, Mladá fronta, 200 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
183 Kč (229 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.9.2017 dopoledne. 
 

Kniha Evy Vaškové Čejkové je průvodcem pro každého, kdo se rozhodl kráčet vlastní cestou a uspět.
Nahlíží pod pokličku podnikání v Čechách, nabízí kritické hodnocení úspěchu, ale i neúspěchu a proher, radí v základních i složitějších situacích jednotlivých fázích života firmy.
Směruje na správnou cestu, inspiruje, dodává odhodlání, zvyšuje sebevědomí a umožní vám kráčetmk cíli se vztyčenou hlavou.
S autorkou knihy zažijete skutečné firemní vzestupy i velké pády, všední i nevšední situace, které vám otevřou oči a posunou kupředu. Kupředu k úspěchu.
Kniha je určena všem studentům, kteří se chtějí pustit do víru vlastního byznysu, začínajícím podnikatelům a lidem s otevřenou myslí a velkými cíli.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Úspěch měřím štěstím - Co stojí úspěch a podnikání v Čechách do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Úspěch měřím štěstím - Co stojí úspěch a podnikání v Čechách.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Úspěch měřím štěstím - Co stojí úspěch a podnikání v Čechách (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Úspěch měřím štěstím - Co stojí úspěch a podnikání v Čechách bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Úspěch měřím štěstím - Co stojí úspěch a podnikání v Čechách doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Úspěch měřím štěstím - Co stojí úspěch a podnikání v Čechách