Utajená léta

Kód: 2690496

Úplný název:

Utajená léta (Hannay Barbara):

Autor a popis:

Hannay Barbara, BARONET, 408 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
226 Kč (329 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Když Lucy Hunterová náhodně objeví plechovou krabici plnou starých papírů, fotografií a dopisů, začíná se víc dozvídat o životě dědečka Harryho za druhé světové války. Zaujme ji vybledlý obrázek krásné mladé ženy s podpisem ‚George‘ a balíček dopisů převázaný stužkou. Konečně nějaké vodítko k odhalení rodinné historie, o které všichni až dosud záhadně mlčí…
Jak se farmář ze severního Queenslandu seznámil se slečnou Georginou Lentonovou z Londýna? Jak ji přesvědčil, aby se s ním vydala do Austrálie a žila s ním na malé zapadlé farmě? Proč nikdo jejich lásce nepřál? A proč jejich setkání i dnes ovlivňuje život Lucy i její matky Rose?
Před Lucyinýma očima postupně vyplouvají na povrch city, které odhalují tak pečlivě střežené tajemství. City, které po dlouhé roky stmelovaly, ale i rozdělovaly tři generace její rodiny. Všichni se musí svou vlastní cestou dobrat pravdy, že pravá láska může zdolat i ty největší výzvy.
Lucyin příběh je plný zármutku, lásky a hrdinství odehrávající se v krásné divoké australské buši, ale i na jižním skalnatém pobřeží Anglie, zasahující do současnosti, ale i do minulosti.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Utajená léta do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Utajená léta.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Utajená léta (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Utajená léta bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Utajená léta doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Romány pro ženy