Utajené osobnosti českých dějin - Vědci, vynálezci a podnikatelé, na které se mělo zapomen

Kód: 7466534

Úplný název:

Utajené osobnosti českých dějin - Vědci, vynálezci a podnikatelé, na které se mělo zapomen (Novák Jan A.):

Autor a popis:

Novák Jan A., ALPRESS, 336 stran, jazyk - 19, 2018

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
230 Kč (279 Kč)
  / ks  
koupit
 

Kniha nabízí životní příběhy významných postav světa vědy, techniky a podnikání. Právě díky nim se naše země stala průmyslovým srdcem Evropy. Bizarní je, že většina z představovaných osobností upadla u nás v zapomnění, jejich památku neuctíváme, uznání se dočkali jedině v zahraničí. Může za to doba, politická situace nebo jen čirá závist?
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Utajené osobnosti českých dějin - Vědci, vynálezci a podnikatelé, na které se mělo zapomen do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Utajené osobnosti českých dějin - Vědci, vynálezci a podnikatelé, na které se mělo zapomen.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Utajené osobnosti českých dějin - Vědci, vynálezci a podnikatelé, na které se mělo zapomen (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Utajené osobnosti českých dějin - Vědci, vynálezci a podnikatelé, na které se mělo zapomen bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Utajené osobnosti českých dějin - Vědci, vynálezci a podnikatelé, na které se mělo zapomen doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Historie

 
Knihkupectví / Historie / Utajené osobnosti českých dějin - Vědci, vynálezci a podnikatelé, na které se mělo zapomen