Utečenci - 25 příběhů sportovců, kteří odešli za svobodou

Kód: 7252540

Úplný název:

Utečenci - 25 příběhů sportovců, kteří odešli za svobodou (Feldstein Petr): 25 príbehu sportovcu, kterí odešli za svobodou

Autor a popis:

Feldstein Petr, PRÁH, 352 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
319 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.9.2017 dopoledne. 
 

Nová kniha významného novináře, redaktora a televizního dramaturga Petra Feldsteina nás seznamuje s osudy 25 českých a slovenských sportovců, kteří - mnohdy za dramatických okolností - opustili v letech 1939-1989 svou vlast a odešli sportovat i žít do zahraničí. Vedle příběhů známých jmen, jako Martiny Navrátilové, Vladimíra Zábrodského, Milana Drobného, Aleny Vrzáňové, Václava Nedomanského a dalších, v ní najdete také příběhy méně známé, ale možná ještě poutavější. Podobně jako kniha A život šel dál, je i tato, volně na ni navazující, vybavena velkým množstvím dokumentárních fotografií.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Utečenci - 25 příběhů sportovců, kteří odešli za svobodou do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Utečenci - 25 příběhů sportovců, kteří odešli za svobodou.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Utečenci - 25 příběhů sportovců, kteří odešli za svobodou (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Utečenci - 25 příběhů sportovců, kteří odešli za svobodou bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Utečenci - 25 příběhů sportovců, kteří odešli za svobodou doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Utečenci - 25 příběhů sportovců, kteří odešli za svobodou