Útěk z Tábora 14 - Autentické svědectví z pracovních táborů v Severní Koreji

Kód: 2492181

Úplný název:

Útěk z Tábora 14 - Autentické svědectví z pracovních táborů v Severní Koreji (Harden Blaine):

Autor a popis:

Harden Blaine, Ikar, 216 stran, jazyk - CZ, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
239 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Autentické svědectví z pracovních táborů v Severní Koreji Pracovní tábory pro politické vězně existují v Severní Koreji dvakrát déle než ruské gulagy, podle odhadů v nich žije přes dvě stě tisíc lidí. Sin se v táboře narodil. Protože trpěl podvýživou, má menší a drobnější postavu. Paže má zkřivené namáhavou prací a záda zjizvená popáleninami z doby, kdy ho mučili ohněm. Kůže nad stydkou kostí nese jizvu po vpichu háku, jímž ho dozorce přidržoval nad plameny. Holeně na obou nohách má od kotníků po kolena znetvořené od elektrického plotu z ostnatých drátů, které nesplnily svůj účel, protože neudržely chlapce uvnitř Tábora 14.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Útěk z Tábora 14 - Autentické svědectví z pracovních táborů v Severní Koreji do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Útěk z Tábora 14 - Autentické svědectví z pracovních táborů v Severní Koreji.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Útěk z Tábora 14 - Autentické svědectví z pracovních táborů v Severní Koreji (hodnotilo 5 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Útěk z Tábora 14 - Autentické svědectví z pracovních táborů v Severní Koreji bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Útěk z Tábora 14 - Autentické svědectví z pracovních táborů v Severní Koreji doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Útěk z Tábora 14 - Autentické svědectví z pracovních táborů v Severní Koreji