Uvězněna v rodné zemi - Jak mě můj turecký přítel unesl do paralelního světa islámu

Kód: 2492290

Úplný název:

Uvězněna v rodné zemi - Jak mě můj turecký přítel unesl do paralelního světa islámu (Schneidtová Katja):

Autor a popis:

Schneidtová Katja, Ikar, 232 stran, jazyk - CZ, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
223 Kč (279 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.9.2017 dopoledne. 
 

Katja Schneidtová je mladá emancipovaná žena, která miluje život a ráda se baví. Dokud nepozná Mahmuda. Zamilují se do sebe a nastěhují do společného bytu. Ale pak její turecký přítel zničehonic ukáže svou pravou tvář - tvář tyrana. Katja se náhle uprostřed moderní Evropy ocitá v neznámém, paralelním světě islámské společnosti a je konfrontována s jejími zákony. Poté, co ji partner několikrát zbije málem k smrti, sebere všechnu svou odvahu a uprchne. Stává se však psancem a dodnes žije pod neustálou hrozbou pomsty jeho tureckého klanu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Uvězněna v rodné zemi - Jak mě můj turecký přítel unesl do paralelního světa islámu do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Uvězněna v rodné zemi - Jak mě můj turecký přítel unesl do paralelního světa islámu.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Uvězněna v rodné zemi - Jak mě můj turecký přítel unesl do paralelního světa islámu (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Uvězněna v rodné zemi - Jak mě můj turecký přítel unesl do paralelního světa islámu bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Uvězněna v rodné zemi - Jak mě můj turecký přítel unesl do paralelního světa islámu doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literární biografie

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Literární biografie / Uvězněna v rodné zemi - Jak mě můj turecký přítel unesl do paralelního světa islámu