Uvnitř mé hlavy - Co když jsem si tě vymyslela?

Kód: 7549041

Úplný název:

Uvnitř mé hlavy - Co když jsem si tě vymyslela? (Zappia Francesca):

Autor a popis:

Zappia Francesca, YOLI, 368 stran, jazyk - CZ, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
215 Kč (269 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 20.10.2017 dopoledne. 
 

Alex je „divná“, alespoň tak ji vnímá její okolí. Přitom má jen vlasy červené jako kečup a fascinují ji živí humři v nádrži supermarketu, trpí paranoiou, že ji pronásledují komunisti nebo že jí někdo otrávil jídlo. Trpí totiž schizofrenií a plete si vlastní halucinace s realitou. Někdy jde obojí od sebe jen těžko rozlišit, jedinou její jistotou je mladší sestra Charlie a Kouzelná osmička, dětská hračka, se kterou se často radí. Pro jistotu má Alex u sebe taky fotoaparát a v případě nouze si věci a lidi fotí, aby měla jistotu, že nejsou jen jejím přeludem. Za přelud považuje nejdřív i Milese, nejdrsnějšího týpka ze školy. Nevymyslela si ho náhodou? Proč by zrovna on měl mít o její společnost zájem...?
Hořkosladký debutový román o síle opravdového přátelství a lásky, při kterém se budete smát. Pro fanoušky Rainbow Rowellové!

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Uvnitř mé hlavy - Co když jsem si tě vymyslela? do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Uvnitř mé hlavy - Co když jsem si tě vymyslela?.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Uvnitř mé hlavy - Co když jsem si tě vymyslela? (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Uvnitř mé hlavy - Co když jsem si tě vymyslela? bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S Uvnitř mé hlavy - Co když jsem si tě vymyslela? doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Světová současná literatura