Úvod do studia práva (aktualizované dle nového občanského zákoníku)

Kód: 2475280

Úplný název:

Úvod do studia práva (aktualizované dle nového občanského zákoníku) (Spirit Michal): 2. vydání, aktualizované dle nového obcanského zákoníku

Autor a popis:

Spirit Michal, Grada, 192 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
229 Kč (269 Kč)
  / ks  
koupit
 

Nové vydání oblíbené publikace je aktualizováno s ohledem na nový občanský zákoník, platný od roku 2014. Největších změn doznala oblast procesního práva, konkrétně občanské soudní řízení. Novinky se promítly také například do definování veřejného a soukromého práva a do problematiky subjektů právních vztahů, závazkových právních vztahů a věcněprávních právních vztahů. Knížka jako celek srozumitelně seznamuje se základními pojmy a vývojem práva, zabývá se prameny práva, právními normami, systémem práva, právními vztahy a výkladem a uskutečňováním práva. Podrobněji se věnuje právní odpovědnosti, procesnímu právu a také ústavnímu pořádku občanů ČR. Publikace je určena zejména studentům základních kurzů práva na neprávnických veřejných a soukromých vysokých školách a vhodná je také pro zájemce z praxe.

Nahlédnout do Úvod do studia práva (aktualizované dle nového občanského zákoníku) Nahlédnout do Úvod do studia práva (aktualizované dle nového občanského zákoníku)

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Úvod do studia práva (aktualizované dle nového občanského zákoníku) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Úvod do studia práva (aktualizované dle nového občanského zákoníku).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Úvod do studia práva (aktualizované dle nového občanského zákoníku) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Úvod do studia práva (aktualizované dle nového občanského zákoníku) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Úvod do studia práva (aktualizované dle nového občanského zákoníku) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Úvod do studia práva (aktualizované dle nového občanského zákoníku)