Úvod do studia symbiotických interakcí mikroorganismů - Nový pohled na viry a bakterie

Kód: 2002480

Úplný název:

Úvod do studia symbiotických interakcí mikroorganismů - Nový pohled na viry a bakterie (Lhotský Josef): Nový pohled na viry a bakterie

Autor a popis:

Lhotský Josef, Academia, 208 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
196 Kč (285 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.9.2017 dopoledne. 
 

Mikroorganismy, a mezi nimi zvláště viry a bakterie, lidstvu historie představila v roli malých parazitů a choroboplodných zárodků, které pro svět živých bytostí nemají vůbec žádný anebo pouze negativní význam. Ale v tom se biologové mýlili! Mikroorganismy jsou totiž všude kolem nás. Najdeme je dokonce i v našich tělech a uvnitř našich buněk. Jsou to profesionální symbionti. Organismy, které zasvětily své životy blízkému soužití s jinými. Krůček po krůčku odhalujeme, jak vlastně žijí za okny našich laboratoří a jak jejich životy ovlivňují nás, jejich eukaryotické souputníky. Jisté je zatím pouze jedno: viry a bakterie už dávno překročily svůj vlastní stín a nám nezbývá, než vzít to na vědomí.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Úvod do studia symbiotických interakcí mikroorganismů - Nový pohled na viry a bakterie do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Úvod do studia symbiotických interakcí mikroorganismů - Nový pohled na viry a bakterie.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Úvod do studia symbiotických interakcí mikroorganismů - Nový pohled na viry a bakterie (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Úvod do studia symbiotických interakcí mikroorganismů - Nový pohled na viry a bakterie bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Úvod do studia symbiotických interakcí mikroorganismů - Nový pohled na viry a bakterie doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Úvod do studia symbiotických interakcí mikroorganismů - Nový pohled na viry a bakterie