Už je to tady - záznam koncertu iniciovaný V. Havlem k 20. výročí pádu komunismu - 1 DVD

Kód: 6115072

Úplný název:

Už je to tady - záznam koncertu iniciovaný V. Havlem k 20. výročí pádu komunismu - 1 DVD (kol.):

Autor a popis:

ČESKÁ MUZIKA, 0 stran, jazyk - CZ, 2013

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
207 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
 

Unikátní záznam koncertu ze dne 14. 11. 2009. Koncert byl vzácnou a neopakovatelnou chvílí, uspořádanou jako vzpomínka na 17. listopad a oslava 20 let trvání demokratické politiky z iniciativy Václava Havla a nadace Vize 97. Koncert se odehrává v nádherných prostorách Pražské křižovatky, rekonstruovaného kostelu Sv. Anny a má neopakovatelnou atmosféru. Vystoupí čtyři zahraniční hosté a vynikající zpěváci - Suzanne Vega, Joan Baezová, Renée Flemingová a Lou Reed za bravurního doprovodu Pražské komorní filharmonie pod taktovkou Jiřího Bělohlávka.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Už je to tady - záznam koncertu iniciovaný V. Havlem k 20. výročí pádu komunismu - 1 DVD do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Už je to tady - záznam koncertu iniciovaný V. Havlem k 20. výročí pádu komunismu - 1 DVD.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Už je to tady - záznam koncertu iniciovaný V. Havlem k 20. výročí pádu komunismu - 1 DVD (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Už je to tady - záznam koncertu iniciovaný V. Havlem k 20. výročí pádu komunismu - 1 DVD bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Už je to tady - záznam koncertu iniciovaný V. Havlem k 20. výročí pádu komunismu - 1 DVD doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Hudba

 
Knihkupectví / Hudba / Už je to tady - záznam koncertu iniciovaný V. Havlem k 20. výročí pádu komunismu - 1 DVD