Už je to za mnou - Anorexie a jak se s ní vyrovnat

Kód: 7429335

Úplný název:

Už je to za mnou - Anorexie a jak se s ní vyrovnat (Jendruchová Michala): Osobní zpoved (bývalé?) anorekticky

Autor a popis:

Jendruchová Michala, Vyšehrad, 108 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
118 Kč (148 Kč)
  / ks  
koupit
 

Anorexie jako závažná porucha příjmu potravy je alarmujícím fenoménem dnešní doby, který si občas vybírá oběti na životě. Autorka knihy, novinářka Michala Jendruchová, se rozhodla předložit čtenářům svůj příběh po dvacetiletém a nakonec snad úspěšném boji s ní. Ve svých 30 letech vážila pouhých 32 kg a lékaři jí nedávali velkou šanci na přežití. Nakonec se jí s vypětím všech psychických sil podařilo „našeptávání“ nemoci odolat a ze začarovaného kruhu vystoupit. V autentickém vyprávění nechává čtenáře nahlédnout do svých nejniternějších pocitů a situací, které ji přivedly až na hranici života a smrti, a líčí svou cestu k „normálnímu životu“. Její osobní zpověď doplňují postřehy a názory její rodiny, přátel i lékařů. Rádi bychom, aby tato kniha přinesla nemocným naději, že i z jejich situace existuje cesta ven. Zároveň může pomoci rodinám a blízkým pochopit postižené, jejich chování a myšlení -- ukáže, čeho se raději vyvarovat při komunikaci s nimi, na co naopak upozornit, čeho si všímat a tím jim třeba nakonec zachránit život.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Už je to za mnou - Anorexie a jak se s ní vyrovnat do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Už je to za mnou - Anorexie a jak se s ní vyrovnat.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Už je to za mnou - Anorexie a jak se s ní vyrovnat (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Už je to za mnou - Anorexie a jak se s ní vyrovnat bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Už je to za mnou - Anorexie a jak se s ní vyrovnat doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literární biografie

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Literární biografie / Už je to za mnou - Anorexie a jak se s ní vyrovnat