Úžasná očista jater a žlučníku

Kód: 7554028

Úplný název:

Úžasná očista jater a žlučníku (Moritz Andreas):

Autor a popis:

Moritz Andreas, Anag, 448 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
389 Kč (479 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 23.1.2018 dopoledne. 
 

V tomto mezinárodním bestselleru odhaluje Andreas Moritz nejčastější, ale jen zřídkakdy rozpoznané příčiny nemoci – tvorby žlučových kamenů.

Žlučové kameny postihují velkou část západní civilizace.
Chorobami žlučníku a žlučovými kameny je ohroženo každý rok nejméně 20 milionů Američanů, v mnoha případech vedou problémy se žlučí k závažnějším a zdánlivě nesouvisejícím problémům včetně obezity, cukrovky, srdečních onemocnění a rakoviny. Většina dospělých žijících v průmyslově vyspělých zemích, a zejména těch, kteří trpí chronickými onemocněními, jako jsou syndrom dráždivého tračníku, onemocnění srdce, artritida, roztroušená skleróza, rakovina nebo cukrovka, má ve skutečnosti stovky, ne-li tisíce žlučových kamenů (především zatvrdlou žluč, kterou nelze detekovat, protože ji nelze odhalit rentgenem, ultrazvukem ani CT vyšetřením).

Zatočte se žlučovými kameny!
Tato kniha učí čtenáře důkladné znalosti jater a jejich komplexních funkcí, co způsobuje žlučové kameny v játrech a žlučníku a proč tyto kameny mohou být zodpovědné za většinu běžných onemocnění rozšířených v dnešním světě. Poskytuje čtenářům znalosti potřebné pro to, aby tyto kameny rozpoznali, a potřebné rady, jak žlučové kameny bezbolestně odstranit v pohodlí vlastního domova.
Kniha je doplněna několika obrázky a přináší také praktické pokyny, jak zabránit vzniku nových žlučových kamenů jak v játrech, tak žlučníku. Očista jater a žlučníku vedla k mimořádnému zlepšení zdraví milionů lidí, kteří si již dali ten drahocenný dar silných, čistých a revitalizovaných jater. Kromě poskytování praktických rad, jak očistit játra, žlučník, ledviny a střeva autor velmi podrobně popisuje původ všech typů běžných chorob a přináší rady, jak jim předcházet. Kniha obsahuje drahocenné, časem prověřené přístupy, jejichž cílem je vrátit tělu trvalý stav rovnováhy a vitality; obsahuje kompletní program zdravotní péče, která je primárně založena na starověkém lékařském systému ájurvédy.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Úžasná očista jater a žlučníku do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Úžasná očista jater a žlučníku.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Úžasná očista jater a žlučníku (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Úžasná očista jater a žlučníku bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Úžasná očista jater a žlučníku doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Úžasná očista jater a žlučníku