Úžasná planeta disk 2 - Exotická fauna (DVD) (papírový obal)

Kód: 554723-S

Úplný název:

Úžasná planeta disk 2 - Exotická fauna (DVD) (papírový obal) (kol.):

Autor a popis:

Výprodej DVD, 0 stran, jazyk - CZ, 2016

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
9 Kč (49 Kč)
  / ks  
koupit
 

BBC Motion Gallery - série výběrových programů královny dokumentárních filmů. Obsah DVD: 1. Exotická fauna (43:41) - Jsou místa, kde je horko nesnesitelné, kde písek pálí, slunce vysouší a voda je nejvzácnějším pokladem. Pěkné horko je ale taky v pralesích a o suchu se tu mluvit rozhodně nedá. Unikátní záběry nám tentokrát odhalí, kdo se v říši zvířat rád opaluje a komu nedělá problém žít v sauně., 2. Bizarní stvoření (43:57) - Jaká tajemství skrývají nejpodivnější stvoření na světě? A která to vlastně jsou? Co takhle chvíli pozorovat obrněného pásovce, duhového chameleona či ptakopyska? Existují druhy, které porušují pravidla, o nichž se učíme už od dětství. Nebo je snad souboj dvou ryb na blátě běžná věc?, 3. Život v divočině (44:30) - K setkání se zvířaty nestačí jen navštívit území, kde žijí. Je nutné znát také jejich zvyky, způsob pohybu a denní dobu aktivity. Některá zvířata mají obrovská teritoria, jiná žijí v korunách stromů desítky metrů nad zemí a další vycházejí jen v noci. Je téměř nemožné je zahlédnout, a přitom téměř jisté, že ona vidí nás., 4. Země ledu (42:17) - Někde je Země rozpálená, jinde mrzne, až praští. Kdo se přizpůsobí, přežije. Jak si vedou tučňáci v polárních krajích a kdo kraluje zasněženým horám a ledovcům? Stačí proti mrazu pořádný kožich? Také poušť, která je přes den rozpálená sluncem, zchladne během několika hodin o desítky stupňů.

délka: 177 minut

rok vydání: 2000

obal: posetka
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Úžasná planeta disk 2 - Exotická fauna (DVD) (papírový obal) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Úžasná planeta disk 2 - Exotická fauna (DVD) (papírový obal).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Úžasná planeta disk 2 - Exotická fauna (DVD) (papírový obal) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Úžasná planeta disk 2 - Exotická fauna (DVD) (papírový obal) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Úžasná planeta disk 2 - Exotická fauna (DVD) (papírový obal) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie

 
Knihkupectví / Úžasná planeta disk 2 - Exotická fauna (DVD) (papírový obal)