Uzdrav své tělo - Původ nemocí a metafyzický způsob, jak je překonat

Kód: 7205878

Úplný název:

Uzdrav své tělo - Původ nemocí a metafyzický způsob, jak je překonat (Hay Louise L.): Puvod nemocí a metafyzický zpusob jak je prekonat

Autor a popis:

Hay Louise L., Pragma, 82 stran, jazyk - čeština, 2002

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
112 Kč (140 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

V tomto nově přepracovaném vydání se s vámi chce autorka podělit o jeden z důvodů, proč „ví, že průběh choroby může být zvrácen prostou změnou našeho myšlení“. Učí ostatní lidi, jak se mají léčit, a poznala, že psychické léčení funguje. Když se choroba vrací znovu a znovu, je to kvůli tomu, že pacient nezměnil své myšlenkové návyky, a proto u něj znovu propukla tatáž nemoc. Pochopila také, že kdybychom mohli změnit svoje myšlení, které nemoc způsobilo, nepotřebovali bychom už další lékařskou pomoc.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Uzdrav své tělo - Původ nemocí a metafyzický způsob, jak je překonat do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Uzdrav své tělo - Původ nemocí a metafyzický způsob, jak je překonat.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Uzdrav své tělo - Původ nemocí a metafyzický způsob, jak je překonat (hodnotilo 2 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Uzdrav své tělo - Původ nemocí a metafyzický způsob, jak je překonat bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S Uzdrav své tělo - Původ nemocí a metafyzický způsob, jak je překonat doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Uzdrav své tělo - Původ nemocí a metafyzický způsob, jak je překonat