Uzdravte své vnitřní dítě - Jak se osvobodit ze zajetí své minulosti

Kód: 7336749

Úplný název:

Uzdravte své vnitřní dítě - Jak se osvobodit ze zajetí své minulosti (Taylor Cathryn L.): Jak se osvobodit ze zajetí své minulosti

Autor a popis:

Taylor Cathryn L., Fontána, 342 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
270 Kč (368 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.9.2017 dopoledne. 
 

Vaše přání změnit vaše dětství bylo vyslyšeno!
Jistě jste již dnes slyšeli o uzdravení vnitřního dítěte a nyní díky knize můžete uzdravit všechnu svou bolest z období dětství!
Terapeutka Cathryn Taylor vám v této knize ukáže podrobný a srozumitelný návod k tomu, jak se stát sami rodiči svým vnitřním dětem a jak uzdravit jejich stud, hněv a pocity opuštěnosti a osamělosti. Pomocí písemných a verbálních cvičení, řízených imaginací, psaní deníku, malování, práce se zrcadlem a různých rituálů můžete nyní změnit své minulé zkušenosti.
U každého ze sedmi vývojových období dětství budete postupovat podle následujících šesti kroků: rozpoznání vaší bolesti, prozkoumání jejich kořenů, které sahají do vašeho dětství, znovuprocítění vaší bolesti, oddělení se od této bolesti, zpracování vaší bolesti a ztráty u každého vývojového období při procesu truchlení, provedení rituálu k rozpuštění bolesti a probuzení radosti každého vašeho vnitřního dítěte.
Na závěr budete sklízet plody moudrosti svého pravého Já.
„Tento snadný postup, jenž sestává ze šesti kroků, vám pomůže spojit se s opravdovou duchovností prostřednictvím uzdravení vašich vnitřních dětí s využitím vaší imaginace a provádění rituálů. Tato vynikající kniha slouží jako most, který propojuje psychologii se spiritualitou.“
Laurel King (autor knihy Ženy síly)
Cathryn L. Taylor, M.A., M.F.C.C. již patnáct let pracuje jako terapeutka a učitelka ve všech oblastech léčby závislostí, včetně terapie závislosti na chemických látkách a poruch přijmu potravy. Pořádá semináře a má soukromou praxi v San Francisco Bay Area.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Uzdravte své vnitřní dítě - Jak se osvobodit ze zajetí své minulosti do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Uzdravte své vnitřní dítě - Jak se osvobodit ze zajetí své minulosti.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Uzdravte své vnitřní dítě - Jak se osvobodit ze zajetí své minulosti (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Uzdravte své vnitřní dítě - Jak se osvobodit ze zajetí své minulosti bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Uzdravte své vnitřní dítě - Jak se osvobodit ze zajetí své minulosti doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Uzdravte své vnitřní dítě - Jak se osvobodit ze zajetí své minulosti