Uzdravte svou duši - Cesta k vnitřní svobodě a zdravým vztahům

Kód: 2710321

Úplný název:

Uzdravte svou duši - Cesta k vnitřní svobodě a zdravým vztahům (Helingerová Marta): Cesta k vnitřní svobodě a zdravým vztahům

Autor a popis:

Helingerová Marta, Grada, 168 stran, jazyk - čeština, 2018

Dostupnost:

Připravujeme
 
Lze objednat po naskladnění zboží, pro sledování použijte funkci Hlídací pes.
Předpokládané datum naskladnění 5.5.2018
 
 
 
 
 
169 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
 

Přestože sami se sebou trávíme více času než s kýmkoli jiným, míváme problém se v sobě vyznat. Necháváme se formovat okolím i svou minulostí a to, jací skutečně jsme, nám zůstává skryto. Nejčastějšími překážkami při snaze o odhalení našeho pravého Já bývají komunikační stereotypy, navyklé vzorce myšlení, psychické bloky, začarované kruhy či uzamčené třinácté komnaty. Naše stará nevyřešená zranění, slepé skvrny, které nám brání spatřit sebe sama.

Zkušená psycholožka vám v této knize odhalí, jak si k sobě vybudovat zdravý vztah, jak najít pozitivní přístup k sobě samému a získat přirozenou sebejistotu a sebeúctu. S její pomocí se dokážete přijmout takoví, jací jste, i se všemi chybami, pocity a zkušenostmi, ke kterým byste se nejraději nehlásili. Naučíte se mít rádi sami sebe, rozvíjet v sobě to dobré a zdravé a lépe využívat svůj rozum i svoji intuici.

Knížka vám také pomůže zorientovat se ve vaší životní situaci, nezdravých vztazích a destruktivním chování a ukáže vám, jak své zkušenosti využít pro svůj růst. Pozitivní přístup k sobě samému neznamená vidět jen to dobré, ale umět se vypořádat s nejrůznějšími obtížemi a situacemi, se kterými se na cestě ke zdravému a naplněnému životu setkáváme.

Nechte se inspirovat a vydejte se na cestu za uzdravením své duše!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Uzdravte svou duši - Cesta k vnitřní svobodě a zdravým vztahům do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Uzdravte svou duši - Cesta k vnitřní svobodě a zdravým vztahům.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Uzdravte svou duši - Cesta k vnitřní svobodě a zdravým vztahům (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Uzdravte svou duši - Cesta k vnitřní svobodě a zdravým vztahům bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Uzdravte svou duši - Cesta k vnitřní svobodě a zdravým vztahům doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Uzdravte svou duši - Cesta k vnitřní svobodě a zdravým vztahům