Uznávání odborných kvalifikací v rámci volného poskytování služeb v právu Evropské unie

Kód: 2061245

Úplný název:

Uznávání odborných kvalifikací v rámci volného poskytování služeb v právu Evropské unie (Hradil Jan):

Autor a popis:

Hradil Jan, NAŠE VOJSKO, 512 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
206 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Tato práce se zabývá specifickými otázkami vyvstávajícími v souvislosti s uznáváním odborné kvalifikace v rámci přeshraničního pohybu poskytovatelů služeb mezi členskými státy Evropské unie. Nabízí ucelený a podrobný výklad dřívější i současné unijněprávní úpravy se zvláštním důrazem na příslušnou judikaturu Soudního dvora EU. Pokouší se osvětlit řešení mnohých dosud jednoznačně nevyřešených otázek v této oblasti a poukázat na širší právní rámec upravující volný pohyb služeb, který je třeba v rámci uznávání odborné kvalifikace též zohlednit.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Uznávání odborných kvalifikací v rámci volného poskytování služeb v právu Evropské unie do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Uznávání odborných kvalifikací v rámci volného poskytování služeb v právu Evropské unie.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Uznávání odborných kvalifikací v rámci volného poskytování služeb v právu Evropské unie (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Uznávání odborných kvalifikací v rámci volného poskytování služeb v právu Evropské unie bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Uznávání odborných kvalifikací v rámci volného poskytování služeb v právu Evropské unie doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Uznávání odborných kvalifikací v rámci volného poskytování služeb v právu Evropské unie