V Albánii nejsou lvi - S cyklotrempem zemí bunkrů a kalašnikovů

Kód: 8719309

Úplný název:

V Albánii nejsou lvi - S cyklotrempem zemí bunkrů a kalašnikovů (Vlasák Jan): První ceský cyklopruvodce po Albánii s cyklotrempem zemí bunkru a kalašnikovu

Autor a popis:

Vlasák Jan, Cykloknihy s.r.o., 88 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
195 Kč (279 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.11.2017 dopoledne. 
 

První český cykloprůvodce po Albánii s cyklotrempem zemí bunkrů a kalašnikovů
Autora této novinky není třeba příliš představovat. Honza Vlasák je šoumen. Na besedách a promítáních baví naplněné sály, jeho historky vyvolávají salvy smíchu. Také jeho publikační činnost je obdivuhodná: sepsal čtyři knihy, které vyšly celkově v osmi vydáních. Tato kniha je tedy devátá v pořadí.
Albánie Honzu dostala - jak sám s oblibou říká. Miluje ji a je na ni expertem. Málokterý cykloturista ji má projetou tak důkladně, a pokud ano, těžko by ji přiblížil poutavěji. Z jeho vyprávění je poznat, jak rád má tamní přátelské a vstřícné lidi. Každého pozdraví, s většinou se dá do řeči. A také pomůže. Třeba podaruje léky ze své lékárničky chlapíka, kterého bolí zuby nebo se vzdá svých brýlí ve prospěch někoho, kdo vidí ještě hůř než on.
O Albánii prohlašuje, že je poslední zemí v Evropě, kde se dá prožít objevitelské dobrodružství. Ještě hodně horských cest prý čeká na průkopníky, kteří je zmapují. Pokud jde o fotogeničnost krajiny, v Evropě jí může konkurovat snad jen Norsko. A zkazky o nebezpečnosti země, jsou prý výplody lidí, kteří tam nikdy nebyli a snaží se vypadat zajímavě.
Tato kniha není cestopisem, na jaký jsme od Honzy zvyklí. Tentokrát pojal text více jako cykloprůvodce. Ale nebojte se, o zážitky nepřijdete. Těch se mu z dosavadních šesti cest do Albánie nahromadilo dostatečné množství. Namátkou vzpomeňme nádherné historky, které zažíval, když cestoval společně s Patricií (viz kniha Pestrý život cyklotrempa).
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit V Albánii nejsou lvi - S cyklotrempem zemí bunkrů a kalašnikovů do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s V Albánii nejsou lvi - S cyklotrempem zemí bunkrů a kalašnikovů.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení V Albánii nejsou lvi - S cyklotrempem zemí bunkrů a kalašnikovů (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na V Albánii nejsou lvi - S cyklotrempem zemí bunkrů a kalašnikovů bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S V Albánii nejsou lvi - S cyklotrempem zemí bunkrů a kalašnikovů doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Náš svět

 
Knihkupectví / Náš svět / V Albánii nejsou lvi - S cyklotrempem zemí bunkrů a kalašnikovů