V… jako vendeta

Kód: 7461226

Úplný název:

V… jako vendeta (Graftonová Sue):

Autor a popis:

Graftonová Sue, BB/art, 384 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
216 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2017 dopoledne. 
 

Nejnovější příběh drsné soukromé vyšetřovatelky Kinsey Millhoneové se točí okolo nebezpečného pletence vztahů, který Kinsey neohroženě rozplétá, jak je jejím dobrým zvykem.

Žena s tajemnou minulostí, která si sáhne na život - nebo to byla vražda? Rozmazlený kluk, který vězí až po uši v hráčských dluzích a myslí si, že všechny přechytračí. Překrásná žena, jejíž život se co nevidět ocitne v troskách. Profesionální zlodějský gang, který pracuje pro mafii a vydělává miliony na kradeném zboží. Přelétavý manžel, bohatý a bezohledný. Zkorumpovaný policajt s tak dobrými konexemi, že je nemožné ho dostat. Zákeřný zločinec, který nemá soucit ani svědomí. Osamělý vdovec, truchlící po své milované a hledající odpovědi, jejichž nalezení může být bolestnější než jeho zármutek. Soukromé očko Kinsey Millhoneová, které její osmatřicáté narozeniny uštědří pořádnou herdu do zad, která jí vyrazí dech a připraví o rovnováhu.
A do toho uhlazený a vlivný podnikatel, jehož obchody stojí jednoznačně mimo zákon: velký mág uprostřed tajuplného pletence.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit V… jako vendeta do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s V… jako vendeta.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení V… jako vendeta (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na V… jako vendeta bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S V… jako vendeta doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé