Lyžníci v Karibiku aneb Jak jsme se nezabili při bloudění džunglí

Kód: 7376410

Úplný název:

Lyžníci v Karibiku aneb Jak jsme se nezabili při bloudění džunglí (Sudová Šárka): aneb Jak jsme se nezabili pri bloudení džunglí

Autor a popis:

Sudová Šárka, Olympia, 300 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
240 Kč (349 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.10.2017 dopoledne. 
 

Kniha je zcela netradičním pohledem dvou mladých cestovatelů - dobrodruhů - do nám málo známých oblastí jednoho z nejkrásnějších koutů světa. Výjimečný charakter této publikace podtrhuje i forma zpracování v podobě denních zápisků obou z partnerů. V krátkých kapitolách jsou popsány všechny strasti, útrapy, pocity zklamání, zoufalství, radosti, chvíle štěstí i agonie z mnohdy prožitých dní v naprosté džungli bez civilizace, ze zcela netradičních zážitků při několikadenní plavbě na malém člunu s neznámým člověkem a jeho psím přítelem. Nejedná se o pouhé strohé popisy míst, které si člověk může vyhledat v mnohých jiných publikacích či na internetu. Autorům se podařilo výjimečně zdařile zaznamenat své pocity a zážitky. Jejich příběhy jsou mnohdy groteskní až morbidně komické, těžko uvěřitelné, avšak zcela pravdivé. Této skutečnosti odpovídá i jazyková stylistika, kterou je psán veškerý text. Pro mnohé čtenáře tak bude jistě překvapivé, s jakou lehkostí projdou knihou od jejího začátku až po samý konec, aniž by se přestali smát nebo alespoň usmívat nad lidsky pojatým textem. Knihu doplňují fotografie přírody, lidí i památek, které při svém putování oba autoři pořídili. Publikace je doplněna řadou fotografií obou autorů podtrhující celkovou atmosféru.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Lyžníci v Karibiku aneb Jak jsme se nezabili při bloudění džunglí do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Lyžníci v Karibiku aneb Jak jsme se nezabili při bloudění džunglí .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Lyžníci v Karibiku aneb Jak jsme se nezabili při bloudění džunglí (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Lyžníci v Karibiku aneb Jak jsme se nezabili při bloudění džunglí bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Lyžníci v Karibiku aneb Jak jsme se nezabili při bloudění džunglí doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Lyžníci v Karibiku aneb Jak jsme se nezabili při bloudění džunglí