V otázkách jsou odpovědi - Jak získat kladnou odpověď v síťovém marketingu

Kód: 2492116

Úplný název:

V otázkách jsou odpovědi - Jak získat kladnou odpověď v síťovém marketingu (Pease Allan):

Autor a popis:

Pease Allan, Ikar, 112 stran, jazyk - CZ, 2013

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
159 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
 

Tato humorná, ale především inspirativní a praktická příručka ukazuje, jak se prosadit na jakémkoli trhu a dosáhnout skvělých výsledků. Prodalo se jí přes milion výtisků a vyšla v dvaceti sedmi zemích světa. Kromě jiného se dozvíte pět zlatých pravidel úspěchu, metodu čtyř klíčů, šest strategických dovedností potřebných pro působivou prezentaci a šest skvělých postupů, jak vyvolat příznivý dojem. Nechybí ani kapitola o řeči těla.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit V otázkách jsou odpovědi - Jak získat kladnou odpověď v síťovém marketingu do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s V otázkách jsou odpovědi - Jak získat kladnou odpověď v síťovém marketingu.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení V otázkách jsou odpovědi - Jak získat kladnou odpověď v síťovém marketingu (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na V otázkách jsou odpovědi - Jak získat kladnou odpověď v síťovém marketingu bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S V otázkách jsou odpovědi - Jak získat kladnou odpověď v síťovém marketingu doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / V otázkách jsou odpovědi - Jak získat kladnou odpověď v síťovém marketingu