V souřadnicích mnohosti - Česká literatura první dekády 21. století v souvislostech a inte

Kód: 2002410

Úplný název:

V souřadnicích mnohosti - Česká literatura první dekády 21. století v souvislostech a inte (Fialová Alena): Ceská literatura první dekády 21. století v souvislostech a interpretacích

Autor a popis:

Fialová Alena, Academia, 860 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
516 Kč (750 Kč)
  / ks  
koupit
 

Svazek navazuje na publikaci V souřadnicích volnosti. Česká literatura devadesátých let dvacátého století v interpretacích, připravenou Ústavem pro českou literaturu AV ČR a vydanou Nakladatelstvím Academia v roce 2008. Vedle souhrnných analýz literárního života a nejdůležitějších tendencí a proměn tvorby na počátku nového milénia zahrnuje také interpretace téměř stovky vybraných děl od předních odborníků na současnou českou literaturu. Čtenáři tak nabízí souhrn základních informací, ale také sérii individuálních pohledů na básnické, prozaické a dramatické texty, které v uplynulém desetiletí zanechaly svou stopu v české literatuře. Vychází v edici Literární řada.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit V souřadnicích mnohosti - Česká literatura první dekády 21. století v souvislostech a inte do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s V souřadnicích mnohosti - Česká literatura první dekády 21. století v souvislostech a inte.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení V souřadnicích mnohosti - Česká literatura první dekády 21. století v souvislostech a inte (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na V souřadnicích mnohosti - Česká literatura první dekády 21. století v souvislostech a inte bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S V souřadnicích mnohosti - Česká literatura první dekády 21. století v souvislostech a inte doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / V souřadnicích mnohosti - Česká literatura první dekády 21. století v souvislostech a inte