V zemi bílého oblaku - 1. díl rodinné ságy z Nového Zélandu

Kód: 2422742

Úplný název:

V zemi bílého oblaku - 1. díl rodinné ságy z Nového Zélandu (Larková Sarah):

Autor a popis:

Larková Sarah, Knižní klub, 648 stran, jazyk - CZ, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
279 Kč (349 Kč)
  / ks  
koupit
 

První díl barvité rodinné ságy odehrávající se v úchvatných kulisách Nového Zélandu. Londýn 1852, dvě mladé ženy se vydávají na dlouhou plavbu. Na Novém Zélandu je čeká zcela nový život a budoucí manželé, o nichž téměř nic nevědí. Sedmnáctiletá šlechtična Gwyneira se má provdat za syna bohatého „ovčího barona“ a o deset let starší guvernantka Helen za farmáře. Jejich nová vlast jim vylíčena jako ráj na zemi. Naleznou na druhém konci světa štěstí a lásku? Strhující román o lásce a nenávisti, důvěře a nepřátelství dvou rodin, jejichž osudy jsou navzájem propleteny.

Nahlédnout do V zemi bílého oblaku - 1. díl rodinné ságy z Nového Zélandu Nahlédnout do V zemi bílého oblaku - 1. díl rodinné ságy z Nového Zélandu

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit V zemi bílého oblaku - 1. díl rodinné ságy z Nového Zélandu do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s V zemi bílého oblaku - 1. díl rodinné ságy z Nového Zélandu.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení V zemi bílého oblaku - 1. díl rodinné ságy z Nového Zélandu (hodnotilo 2 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na V zemi bílého oblaku - 1. díl rodinné ságy z Nového Zélandu bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S V zemi bílého oblaku - 1. díl rodinné ságy z Nového Zélandu doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Historické romány

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Historické romány / V zemi bílého oblaku - 1. díl rodinné ságy z Nového Zélandu