V zemi neviditelných žen - Putování lékařky po Saúdském království

Kód: 7387687

Úplný název:

V zemi neviditelných žen - Putování lékařky po Saúdském království (Ahmedová Qanta A.): Putování lékarky po Saúdském království

Autor a popis:

Ahmedová Qanta A., Triton, 360 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
206 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.9.2017 dopoledne. 
 

Rozhodnutí, která vám změní celý život, jsou často ta nejimpulzivnější.
Když Qantě Ahmedové, mladé britské muslimské lékařce, odmítli udělit vízum pro další pobyt ve Spojených státech amerických, stala se vyhnankyní na cestách. Na základě nabídky, již nečekaně dostala, se rozhodla přijmout práci v Saúdské Arábii. Nabízelo se jí nejen nové zaměstnání, ale také šance prožít dobrodružství v exotické zemi, o které se domnívala, že do ní jako muslimka dobře zapadne a snadno porozumí tamnímu životu.
Realita však byla naprosto odlišná. Saúdskoarabské království je uzavřený zvláštní svět, země nepředstavitelných kontrastů. Autorka se zde setkávala s odmítáním a opovržením na místech, kde očekávala přátelské přijetí, ale nacházela i humor, upřímnost, oddanost a lásku.
Pro Qantu Ahmedovou je Saúdská Arábie především zemí nových možností. Tady objevila, co to znamená se vnitřně přerodit a najít nové já v zemi neviditelných žen.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit V zemi neviditelných žen - Putování lékařky po Saúdském království do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s V zemi neviditelných žen - Putování lékařky po Saúdském království.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení V zemi neviditelných žen - Putování lékařky po Saúdském království (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na V zemi neviditelných žen - Putování lékařky po Saúdském království bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S V zemi neviditelných žen - Putování lékařky po Saúdském království doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / V zemi neviditelných žen - Putování lékařky po Saúdském království