Vademecum anatomie domácích savců pro studium a veterinární praxi - Splanchnologia

Kód: 2090389

Úplný název:

Vademecum anatomie domácích savců pro studium a veterinární praxi - Splanchnologia (Červený Čeněk): Splanchnologia

Autor a popis:

Červený Čeněk, Brázda, 272 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
347 Kč (500 Kč)
  / ks  
koupit
 

Publikace zaměřená na anatomii vnitřních orgánů savců. Kapitoly jsou uspořádány podle jednotlivých orgánových soustav - trávicí, dýchací, močové, pohlavní, hráz, závěsy orgánů v břišní a pánevní dutině, žlázy s vnitřní sekrecí. V textu jsou popsány znaky týkající se tvaru a stavby orgánů společné pro celou skupinu, zařazeny jsou i obsáhlé oddíly srovnávací anatomie v pořadí pes, kočka, prase, kůň a přežvýkavci (skot, ovce a koza). Autor v nich uvádí speciální zvláštnosti anatomické stavby těchto druhů z hlediska potřeb veterinární praxe. Text je bohatě ilustrován odbornými schematickými vyobrazeními.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Vademecum anatomie domácích savců pro studium a veterinární praxi - Splanchnologia do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Vademecum anatomie domácích savců pro studium a veterinární praxi - Splanchnologia .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Vademecum anatomie domácích savců pro studium a veterinární praxi - Splanchnologia (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Vademecum anatomie domácích savců pro studium a veterinární praxi - Splanchnologia bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Vademecum anatomie domácích savců pro studium a veterinární praxi - Splanchnologia doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro SŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro SŠ / Vademecum anatomie domácích savců pro studium a veterinární praxi - Splanchnologia