Vademecum asistenta pedagoga

Kód: 8816312

Úplný název:

Vademecum asistenta pedagoga (Kendíková Jitka):

Autor a popis:

Kendíková Jitka, Pasparta Publishing, s.r.o., 128 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
182 Kč (250 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Asistent se stává stále častěji součástí výuky na základních i středních školách. Praxe však přináší stále více otázek, na které chybějí odpovědi. Jaká je přesně role asistenta? Jaký je rozdíl mezi asistentem pedagoga a osobním asistentem? Jak může škola získat finance potřebné pro vytvoření takové funkce? To jsou jen některé z otázek, na které se publikace snaží dát odpověď. Zaměřuje se na aktuální téma související s prací asistenta pedagoga a se začleňováním žáků se speciálními vzdělávacími potřebami do běžných tříd.
Autorka knihy vychází při psaní ze své mnohaleté zkušenosti s inkluzivním vzděláváním na různých typech škol. Kniha, přehledně členěná do jednotlivých tematicky zaměřených kapitol, se zabývá např. otázkou legislativy, náplně práce, spolupráce s učitelem a ředitelem školy, ohodnocení, etiky, rizik spojených s tímto povoláním, ale např. i nejčastějších diagnóz žáku se speciálními vzdělávacími potřebami. Čtenáři zde najdou ukázkové Individuální vzdělávací plány, Plány pedagogické podpory a také mnoho příkladů, jak řešit konkrétní situace při vzdělávání žáků se speciálními vzdělávacími potřebami.
Kniha je určena pro asistenty pedagoga (začínající i ty již zkušené), pro ředitele škol i ostatní pracovníky ve školství a profesionály zabývající se školskou problematikou. Užitečné informace tu najdou i rodiče dětí se speciálními vzdělávacími potřebami.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Vademecum asistenta pedagoga do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Vademecum asistenta pedagoga.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Vademecum asistenta pedagoga (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Vademecum asistenta pedagoga bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Vademecum asistenta pedagoga doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Dítě a rodina