Vady právních úkonů v soukromoprávních vztazích a jejich důsledky

Kód: 7357633

Úplný název:

Vady právních úkonů v soukromoprávních vztazích a jejich důsledky (Hulva Tomáš):

Autor a popis:

Hulva Tomáš, Wolters Kluwer, 264 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
330 Kč (395 Kč)
  / ks  
koupit
 

Vady právních úkonů v soukromoprávních vztazích jsou častým právním jevem, který má zpravidla za důsledek neplatnost úkonu a zvrat soudního sporu. Tato publikace obsahuje vyčerpávající výčet všech možných vad právních úkonů v soukromoprávních vztazích, jakož i důsledků, které jednotlivé z nich pro závazkové právní vztahy mají.

Pro právní úpravu vad právních úkonů a jejich důsledků je typická značná abstraktnost, obecnost. Právní normy předmětné problematiky jsou proto dotvářeny soudní judikaturou. Předložená monografie s touto skutečností počítá. Obsahuje tedy značné množství judikátů, které se vztahují k jednotlivým vadám právních úkonů a jejich důsledkům, jakož i k interpretaci a aplikaci právních norem v oblasti vad právních úkonů.

 
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Vady právních úkonů v soukromoprávních vztazích a jejich důsledky do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Vady právních úkonů v soukromoprávních vztazích a jejich důsledky.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Vady právních úkonů v soukromoprávních vztazích a jejich důsledky (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Vady právních úkonů v soukromoprávních vztazích a jejich důsledky bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Vady právních úkonů v soukromoprávních vztazích a jejich důsledky doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Humanitní vědy

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Humanitní vědy / Vady právních úkonů v soukromoprávních vztazích a jejich důsledky