Valčík na přivítanou a dalších třiatřicet povídek

Kód: 8742367

Úplný název:

Valčík na přivítanou a dalších třiatřicet povídek (Čermák Miloš): a dalších triatricet povídek

Autor a popis:

Čermák Miloš, Daranus, 236 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
206 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.9.2017 dopoledne. 
 

Známý publicista Miloš Čermák se již dávno etabloval i jako autor beletrie. Po úspěšné sbírce povídek Muži, co zírají na ženy, která vyšla v nakladatelství Daranus v loňském roce, nyní přichází s další povídkovou knihou. Obsahuje čtyřiatřicet mikropříběhů, někdy komických, jindy téměř hororových, v nichž autorova fantazie mísí každodenní realitu s leckdy nečekaným či absurdním vyústěním.
Co asi čeká po smrti arogantního ministra, jenž nikdy nevěřil na nebe ani na peklo, a najednou se ocitl před posledním soudem? Jaký je sex s mužem, kterého nejvíc ze všeho vzrušuje jeho vlastní altruistická povaha? Může najít duch Václava Havla společnou řeč s duchem Adolfa Hitlera? Je možné, aby dívka, která ví, že neexistuje, otěhotněla? Jak se změní naše životy, pokud společnost Google vyvine algoritmus, který na základě analýzy osobních údajů přesně určí datum smrti každého z nás? A jaký bude první úkol Miloše Zemana, až stane před tváří Boha?
Čermákovy povídky ilustrované Milošem Gašparcem, spoluautorem legendárního komiksu Hana a Hana, přečtete jedním dechem. Zaručeně vás pobaví a možná v jejich hrdinech najdete sami sebe, své blízké a kolegy z práce.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Valčík na přivítanou a dalších třiatřicet povídek do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Valčík na přivítanou a dalších třiatřicet povídek.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Valčík na přivítanou a dalších třiatřicet povídek (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Valčík na přivítanou a dalších třiatřicet povídek bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Valčík na přivítanou a dalších třiatřicet povídek doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Valčík na přivítanou a dalších třiatřicet povídek