Válečníci bouře

Kód: 7507643

Úplný název:

Válečníci bouře (Cornwell Bernard):

Autor a popis:

Cornwell Bernard, BB/art, 304 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
224 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 23.1.2018 dopoledne. 
 

Válečníci bouře je devátá kniha Anglosaské kroniky. Uhtred se ocitá v situaci, která nemá snadné řešení. Je nucen rozhodovat se mezi svým rodem a loajalitou k Athelflaed, mezi osobními ambicemi a povinnostmi k saskému světu. Ale ať se rozhodne tak či tak, celou zemí bude znít řinkot zbraní boje mezi vikingy a Sasy.
Syn Alfreda Velikého Edward vládne spolu se svou sestrou Athelflaed Wessexu, Mercii a Východní Anglii. Všude kolem jsou však seveřané, věčně připravení bojovat nejen o dobrou půdu, ale také vylupovat bohatá opatství a podnikat drancířské nájezdy.
Severní Mercii ovládá z pevné bašty opevněného Ceasteru největší saský válečník Uhtred z Bebbanburgu. Nápor seveřanů však sílí a dochází k tomu, že do Mercie vtrhnou z Irska Norové, vedení Ragnallem Ivarsonem. Jejich náporu, umocněnému spojením s Northumbrijci, je schopen čelit pouze Uhtred, neboť Edward i Athelflaed se navzdory vzrůstající hrozbě zdráhají vyjít z bezpečí svých pevností. Mohou však Uhtredovi věřit, když jeho dcera je ženou Ivarsonova bratra?
V této těžké situaci je Uhtred nucen rozhodovat se mezi rodinou a loajalitou k Athelflaed, stejně jako mezi osobními ambicemi a povinnostmi k saskému světu. Avšak muž se srdcem válečníka musí i v tomto nelehkém boji obstát.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Válečníci bouře do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Válečníci bouře.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Válečníci bouře (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Válečníci bouře bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Válečníci bouře doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Válečníci bouře