Válečný rok 1943 v okupované Evropě a v Protektorátu Čechy a Morava

Kód: 8791218

Úplný název:

Válečný rok 1943 v okupované Evropě a v Protektorátu Čechy a Morava (Zeman Pavel):

Autor a popis:

Zeman Pavel, Ústav pro studium totalitních, 160 stran, jazyk - čeština, slovenština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
81 Kč (110 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Studie v tomto sborníku zasazují události roku 1943 do širšího kontextu německé okupační politiky v Evropě se zvláštním přihlédnutím k vývoji v Protektorátu Čechy a Morava. Mimořádná pozornost je věnována vedle odboje na Slovensku v roce 1943 a partyzánského hnutí ve východním Polsku, v Bělorusku a na Ukrajině i válečnému vývoji v průběhu tohoto roku a československému příspěvku k válečným aktivitám antihitlerovské koalice na východní i západní frontě. Další studie pojednávají o situaci domácího protinacistického odboje v roce 1943, o vzdělávacích aktivitách ÚSTR na poli protektorátní historie a protižidovské politiky či o každodenním životě malého města na okraji třetí říše viděném optikou městského fotografického ateliéru.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Válečný rok 1943 v okupované Evropě a v Protektorátu Čechy a Morava do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Válečný rok 1943 v okupované Evropě a v Protektorátu Čechy a Morava.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Válečný rok 1943 v okupované Evropě a v Protektorátu Čechy a Morava (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Válečný rok 1943 v okupované Evropě a v Protektorátu Čechy a Morava bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Válečný rok 1943 v okupované Evropě a v Protektorátu Čechy a Morava doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Historie

 
Knihkupectví / Historie / Válečný rok 1943 v okupované Evropě a v Protektorátu Čechy a Morava