Válka a chtíč - Sex a američtí vojáci za II. světové války ve Francii

Kód: 2475205

Úplný název:

Válka a chtíč - Sex a američtí vojáci za II. světové války ve Francii (Roberts Mary Louise): Sex a americtí vojáci za II. svetové války ve Francii

Autor a popis:

Roberts Mary Louise, Grada, 256 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
127 Kč (149 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Výjimečná, ba až provokativní a současně nesmírně objevná kniha americké historičky líčí vylodění spojenců v Normandii a osvobozování Francie z jiného pohledu, než tomu bylo dosud zvykem. Postup spojeneckých jednotek měl totiž i svou druhou tvář. Jako v každé válce, i tady jej provázely akty násilí a zvůle, Francii považovali Američané za zemi vína, zpěvu a žen, zdejší život za nemorální a dekadentní, a tak se francouzské ženy v mnoha případech staly obětí násilníků. Tento přístup USA k Francii poznamenal i vzájemné vztahy obou států, ve víru následující studené války však nastalo o chování Američanů ve Francii velké mlčení. To teď bylo prolomeno... Poznámkový aparát je čtenářům k dispozici v elektronické podobě v originální verzi.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Válka a chtíč - Sex a američtí vojáci za II. světové války ve Francii do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Válka a chtíč - Sex a američtí vojáci za II. světové války ve Francii.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Válka a chtíč - Sex a američtí vojáci za II. světové války ve Francii (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Válka a chtíč - Sex a američtí vojáci za II. světové války ve Francii bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Válka a chtíč - Sex a američtí vojáci za II. světové války ve Francii doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Historie

 
Knihkupectví / Historie / Válka a chtíč - Sex a američtí vojáci za II. světové války ve Francii