Válka jako peklo - Němečtí generálové vypovídají o východní frontě - 2. vydání

Kód: 2061280

Úplný název:

Válka jako peklo - Němečtí generálové vypovídají o východní frontě - 2. vydání (Rauss Erhard, Greiffenberg von Hans, Erfurth Waldemar): Nemectí generálové vypovídající o východní fronte

Autor a popis:

NAŠE VOJSKO, 264 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
190 Kč (279 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 29.9.2017 dopoledne. 
 

„...tam nahoře v tundře před Murmanském to vypadá jako krátce po stvoření světa. Ani jeden strom či keř, žádné lidské sídlo. Žádná cesta nebo stezka. Jen skály a suť. Mezitím nesčetné divoké potoky, jezera a prudké řeky s peřejemi a vodopády. V létě močál, v zimě led, sníh a 40 až 50 stupňů pod nulou. Během osmi měsíců trvající polární noci dují ledové vichřice. Těch sto kilometrů široký pás tundry, která se rozprostírá kolem Murmanska jako ochranný pancíř, je nehostinná pustina. V této tundře se ještě nikdy nevedla válka, poněvadž kamenná poušť bez cest je pro vojenské jednotky prakticky neprostupná..."
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Válka jako peklo - Němečtí generálové vypovídají o východní frontě - 2. vydání do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Válka jako peklo - Němečtí generálové vypovídají o východní frontě - 2. vydání.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Válka jako peklo - Němečtí generálové vypovídají o východní frontě - 2. vydání (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Válka jako peklo - Němečtí generálové vypovídají o východní frontě - 2. vydání bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Válka jako peklo - Němečtí generálové vypovídají o východní frontě - 2. vydání doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Military

 
Knihkupectví / Military / Válka jako peklo - Němečtí generálové vypovídají o východní frontě - 2. vydání