Válka, která nemusela být... Polopravdy a nepravdy o druhé světové válce a jak to viděl W.

Kód: 26078080

Úplný název:

Válka, která nemusela být... Polopravdy a nepravdy o druhé světové válce a jak to viděl W. (Figuš Pavel):

Autor a popis:

Figuš Pavel, Figuš Pavel, 216 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
158 Kč (220 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.1.2018 dopoledne. 
 

Kniha uvádní důležité autentické dokumenty i jiné autentické události a materiály z let 1920-1945 jakož i osobní i písemné jednání taktéž citovaných bez zásahu do obsahu hlavně Churchilla,Roosevelta a Stalina a stanovisek dalších vedoucích osobností spojenců před druhou světovou válkou i v jejím průběhu,chci dokazovat a vyvracet některé vážné polopravdy a nepravdy o druhé světové válce.Tyto nesprávné tendence v současnosti nepravdivě zkreslují kruté roky druhé světové války a tím ovlivňují postoj v současnosti i v budoucnosti.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Válka, která nemusela být... Polopravdy a nepravdy o druhé světové válce a jak to viděl W. do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Válka, která nemusela být... Polopravdy a nepravdy o druhé světové válce a jak to viděl W..
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Válka, která nemusela být... Polopravdy a nepravdy o druhé světové válce a jak to viděl W. (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Válka, která nemusela být... Polopravdy a nepravdy o druhé světové válce a jak to viděl W. bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Válka, která nemusela být... Polopravdy a nepravdy o druhé světové válce a jak to viděl W. doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Military

 
Knihkupectví / Military / Válka, která nemusela být... Polopravdy a nepravdy o druhé světové válce a jak to viděl W.