Válka spermií

Kód: 7217363

Úplný název:

Válka spermií (Baker Rudolf):

Autor a popis:

Baker Rudolf, JOTA, 296 stran, jazyk - čeština, 2005

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
213 Kč (288 Kč)
  / ks  
koupit
 

Sex a reprodukce zaměstnávají lidské pokolení po valnou část života ani ne tak činností samou, jako spíš přemýšlením a žvaněním. Navzdory veškeré této pozornosti zůstávají pro většinu lidí sexuální činnosti, reakce a pohnutí čímsi zcela nepochopitelným a paradoxním. Tak například tohle:

Proč uprostřed naprosto šťastného a uspokojivého vztahu máme někdy až neuvěřitelně silné nutkání k nevěře? Proč muži vypouštějí při každém styku množství spermií, které by bohatě stačilo na oplodnění celé populace Spojených států - vlastně dvakrát tolik? A proč potom polovina spermatu stéká nevyužita ženám po nohou? Proč máme tak často sexuální nutkání, když většinou vůbec nechceme děti? Proč, když nechceme děti, nás naše těla zcela zjevně zradí a plodí je? A proč, když děti chceme, nás naše těla zcela zjevně zradí a neplodí je? Proč je tak těžké poznat nejpříhodnější okamžik k takovému pohlavnímu styku, při kterém bychom počali - nebo nepočali? Proč má penis takový tvar, jaký má, a proč během styku "přirážíme"? Proč míváme silné nutkání masturbovat a proč někteří z nás mívají v noci ve spánku orgasmus? Proč je ženský orgasmus tak nevypočitatelný a tak těžko se vyvolává? Proč některé lidi zajímá více sex s příslušníky téhož pohlaví?

Toto jsou jen některé z otázek, na něž většina lidí, jsou li upřímní, nenalézá rozumnou, nebo přinejmenším logickou odpověď.

Dosud byla revoluce ve výkladu sexuálního chování výsadou pouze vědců - přesněji řečeno: evolučních biologů. V této knize se chystáme tento nový výklad poprvé předvést širší čtenářské veřejnosti.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Válka spermií do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Válka spermií.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Válka spermií (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Válka spermií bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Válka spermií doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Muž a Žena