Války Anunnaků - Nukleární sebezničení ve starověkém sumeru

Kód: 7336886

Úplný název:

Války Anunnaků - Nukleární sebezničení ve starověkém sumeru (Hardy Chris H.): Nukleární sebezničení ve starověkém Sumeru

Autor a popis:

Hardy Chris H., Fontána, 336 stran, jazyk - čeština, 2017

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
284 Kč (398 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 23.3.2018 dopoledne. 
 

Kniha zkoumá rozvíjející se vztahy anunnackých bohů s lidstvem, jejich mocenské boje a podrobnosti jejich jaderné války na planetě Zemi. Když došlo ve 20. století k odpálení jaderných zbraní, nebylo to poprvé, co se lidé stali svědky tak strašné zkázy. Chris Hardyová, na podkladě díla Zecharii Sitchina, biblické knihy Genesis, sumerských hliněných tabulek a archeologických důkazů, jako jsou dávné radioaktivní kostry, odhaluje, že sumerskou civilizaci zničila ve starověku nukleární událost a vedle k tomu mocenské boje mezi "bohy".
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Války Anunnaků - Nukleární sebezničení ve starověkém sumeru do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Války Anunnaků - Nukleární sebezničení ve starověkém sumeru.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Války Anunnaků - Nukleární sebezničení ve starověkém sumeru (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Války Anunnaků - Nukleární sebezničení ve starověkém sumeru bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Války Anunnaků - Nukleární sebezničení ve starověkém sumeru doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Duše a tělo

 
Knihkupectví / Duše a tělo / Války Anunnaků - Nukleární sebezničení ve starověkém sumeru