Vaříme bez mléka - 100 receptů na všechna krémová jídla, která máte rádi – bez laktózy, ka

Kód: 7370383

Úplný název:

Vaříme bez mléka - 100 receptů na všechna krémová jídla, která máte rádi – bez laktózy, ka (Adams Ashley): 100 receptů na všechna krémová jídla, která máte rádi – bez laktózy, kaseinu a mléčných výrobků

Autor a popis:

Adams Ashley, Synergie, 192 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
158 Kč (149 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.4.2018 dopoledne. 
 

V této kuchařce vám ukážeme, jak si můžete doma vyrobit rostlinná mléka, smetanu, máslo, sýr anebo jogurty. Najdete v ní chutné bezmléčné recepty na jídla, o kterých jste si mysleli, že bez mléka ani nejdou připravit a že se jich tedy budete muset vzdát, např. na makaróny se sýrem nebo pizzu či mléčné koktejly.

Dozvíte se, v čem může být skryté mléko a mléčné složky a jak je vyloučit z každodenní stravy. Máte dostatek vápníku? Mléko a mléčné výrobky nejsou pro výživu zásadní, proč je tedy nenahradit jinými potravinami, které rovněž mají vysoký obsah vápníku? A co sója: jíst, či nejíst? A kokos nebo konopí? Zjistěte víc o těchto populárních mléčných náhražkách. Dle odhadů totiž trpí v určité míře intolerancí laktózy přibližně 15 až 20 % populace České republiky. Nedávný výzkum navíc našel spojení mezi mléčným proteinem a rozvojem nemocí, jako je rakovina a autoimunitní onemocnění. Dnes už máme důkazy, že jak stárneme, naše tělo přestává vytvářet enzymy potřebné k trávení mléka. Konzumace stravy bohaté na mléčné výrobky tak může s postupujícím věkem přispět k rozvoji syndromu dráždivého tračníku, alergií a dalších autoimunitních chorob a k potížím s trávením. Kuchařka Vaříme bez mléka vám nabízí 100 lahodných receptů, které používají v současnosti oblíbené rostlinné alternativy klasického mléka, a to včetně mandlového, rýžového, konopného, sójového a kokosového mléka.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Vaříme bez mléka - 100 receptů na všechna krémová jídla, která máte rádi – bez laktózy, ka do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Vaříme bez mléka - 100 receptů na všechna krémová jídla, která máte rádi – bez laktózy, ka.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Vaříme bez mléka - 100 receptů na všechna krémová jídla, která máte rádi – bez laktózy, ka (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Vaříme bez mléka - 100 receptů na všechna krémová jídla, která máte rádi – bez laktózy, ka bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Vaříme bez mléka - 100 receptů na všechna krémová jídla, která máte rádi – bez laktózy, ka doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Vaříme bez mléka - 100 receptů na všechna krémová jídla, která máte rádi – bez laktózy, ka