Vaříme zdravě, chutně a hospodárně - 19. vydání, v EMG 2. přeprac. a doplněné vydání

Kód: 2490753

Úplný název:

Vaříme zdravě, chutně a hospodárně - 19. vydání, v EMG 2. přeprac. a doplněné vydání (Břízová Joza, Klimentová Maryna):

Autor a popis:

Břízová Joza, Klimentová Maryna a kolektiv, Ikar, 536 stran, jazyk - čeština, 2006

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
279 Kč (349 Kč)
  / ks  
koupit
 

Klasická kuchařka určená pro domácí vaření představuje dnes už vskutku národní bohatství naší gastronomie. Získala si všechny generace kuchařů a kuchařek. Přehledné zpracování, jehož základem je česká kuchyně charakteristická polévkami, moučnými pečenými i vařenými pokrmy, úpravou mas v omáčkách a rozmanitosti bramborových jídel, nabízí začátečníkům, ale i profesionálům spolehlivé, časem prověřené a odborně uspořádané předpisy. Více než 1700 receptů od polévek až po zákusky.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Vaříme zdravě, chutně a hospodárně - 19. vydání, v EMG 2. přeprac. a doplněné vydání do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Vaříme zdravě, chutně a hospodárně - 19. vydání, v EMG 2. přeprac. a doplněné vydání.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Vaříme zdravě, chutně a hospodárně - 19. vydání, v EMG 2. přeprac. a doplněné vydání (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Vaříme zdravě, chutně a hospodárně - 19. vydání, v EMG 2. přeprac. a doplněné vydání bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S Vaříme zdravě, chutně a hospodárně - 19. vydání, v EMG 2. přeprac. a doplněné vydání doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Kuchařky

 
Knihkupectví / Kuchařky / Vaříme zdravě, chutně a hospodárně - 19. vydání, v EMG 2. přeprac. a doplněné vydání