Vaše znaménko krásy - Průvodce světem extravagantní ženy

Kód: 7565002

Úplný název:

Vaše znaménko krásy - Průvodce světem extravagantní ženy (Von Teese Dita): Pruvodce svetem extravagantní ženy

Autor a popis:

Von Teese Dita, Jota, 400 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
602 Kč (798 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.1.2018 dopoledne. 
 

Dita von Teese - femme fatale, módní ikona a glamour girl. Jedna z nejstylovějších žen tohoto století. V této knize jsou… všechna její tajemství.

Jak se z obyčejné dívky stane burleskní tanečnice a poté módní ikona, která se objevila na tisících fotografií, v prestižních magazínech i na přehlídkách slavných návrhářů? Vlastně jednoduše: musíte brát krásu jako umělecký obor. Dita Von Teese už jako malá obdivovala filmové hvězdy starého Hollywoodu, které ji později inspirovaly k vytvoření vlastního jedinečného stylu. Ať už zrovna ve třpytivém prádélku předvádí divákům své slavné číslo v obří sklence na martini nebo okouzluje na galavečeru v originální hedvábné róbě, vypadá vždycky dokonale. A co je nejzajímavější? Za její krásou nestojí tým stylistů a vizážistů – o ty perfektní rudé rty, svůdné oční linky, dramatické oblouky obočí a lesklé lokny se Dita stará zásadně sama!

V knize Vaše znaménko krásy vás Dita a její dobrá přítelkyně a spoluatorka Rose Apodaca provedou každým krokem Ditina režimu i rituálů krásy. Dozvíte se, jak se Dita stravuje, jak cvičí, aby si udržela štíhlou postavu, jak pečuje o svou pleť a vlasy a jak vytváří své dokonalé stylové líčení. V knize najdete rady od profesionálních vizážistů a kadeřníků, ale také od Ditina dermatologa nebo od její maminky. Můžete si pořídit přesně tu samou kosmetiku jako má Dita a následovat krok za krokem její obrazové návody, nebo se jen volně inspirovat desítkami nádherných a dráždivých fotografií, které doprovázejí text.

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Vaše znaménko krásy - Průvodce světem extravagantní ženy do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Vaše znaménko krásy - Průvodce světem extravagantní ženy.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Vaše znaménko krásy - Průvodce světem extravagantní ženy (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Vaše znaménko krásy - Průvodce světem extravagantní ženy bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Vaše znaménko krásy - Průvodce světem extravagantní ženy doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Vaše znaménko krásy - Průvodce světem extravagantní ženy