Vázané šperky - náramky * náušnice * přívěsky na mobil * klíčenky

Kód: 8974268

Úplný název:

Vázané šperky - náramky * náušnice * přívěsky na mobil * klíčenky (kol.): náramky, náušnice, prívesky na mobil, klícenky

Autor a popis:

Kol., EX book, 32 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
79 Kč (110 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Vázání uzlů je stará řemeslná technika, která se opětovně těší velké oblibě nejen mezi dětmi, ale také dospělými. Použitím pouhých několika bavlnek anebo šňůrek už za několik hodin dokážete vykouzlit barevné a veselé doplňky. Náramky vázané z uzlů můžete nosit a darovat třeba jako symbol přátelství.
Pomocí detailních popisů a fotopostupů si tuto jednoduchou techniku snadno osvojíte. Kromě vzorů náramků v sešitu najdete také postup na zhotovení dalších doplňků, jako jsou klíčenky, přívěsky na mobilní telefony, náušnice anebo ozdoby na tužky, takže tato sbírka bude užitečná i pro ty, kteří už tajemství techniky vázání důvěrně znají. Všem přeji příjemné chvíle strávené při kreativním vázání uzlů!

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Vázané šperky - náramky * náušnice * přívěsky na mobil * klíčenky do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Vázané šperky - náramky * náušnice * přívěsky na mobil * klíčenky.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Vázané šperky - náramky * náušnice * přívěsky na mobil * klíčenky (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Vázané šperky - náramky * náušnice * přívěsky na mobil * klíčenky bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Vázané šperky - náramky * náušnice * přívěsky na mobil * klíčenky doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Pro muže

 
Knihkupectví / Hobby a domácnost / Pro muže / Vázané šperky - náramky * náušnice * přívěsky na mobil * klíčenky