Vážeme z padákové šňůry - 50 kreativních výrobků z nejpevnější šňůry na světě

Kód: 2492745

Úplný název:

Vážeme z padákové šňůry - 50 kreativních výrobků z nejpevnější šňůry na světě (Poole Chad):

Autor a popis:

Poole Chad, Ikar, 112 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
159 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.3.2018 dopoledne. 
 

Padáková šňůra se pro pevnost a odolnost využívá k různým účelům, v knize ji představíme jako výborný materiál pro kreativní práci. Pro začátek stačí jen šňůra, nůžky, pravítko a zapalovač. Kromě toho se mohou hodit oboustranné spony z tvrzeného plastu či jiné druhy zapínání a karabinky. A naučíte se vázat počáteční smyčku, základní, kroucený a dvoubarevný Šalamounův sloupek, náramky, řemínky a přívěsky, chránič rukojeti nebo nejrůznější dekorativní uzly.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Vážeme z padákové šňůry - 50 kreativních výrobků z nejpevnější šňůry na světě do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Vážeme z padákové šňůry - 50 kreativních výrobků z nejpevnější šňůry na světě.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Vážeme z padákové šňůry - 50 kreativních výrobků z nejpevnější šňůry na světě (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Vážeme z padákové šňůry - 50 kreativních výrobků z nejpevnější šňůry na světě bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Vážeme z padákové šňůry - 50 kreativních výrobků z nejpevnější šňůry na světě doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Pro ženy

 
Knihkupectví / Hobby a domácnost / Pro ženy / Vážeme z padákové šňůry - 50 kreativních výrobků z nejpevnější šňůry na světě