Ve škole se nebojím/1 (6-8 let) - Čtení, psaní, počítání, logické úlohy

Kód: 2422541

Úplný název:

Ve škole se nebojím/1 (6-8 let) - Čtení, psaní, počítání, logické úlohy (kol.):

Autor a popis:

Knižní klub, 80 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
79 Kč (99 Kč)
  / ks  
koupit
 

Děti jsou od přírody zvídavé a rády se učí novým věcem. Podpořte je v tom a nabídněte jim možnost, jak nové poznatky úspěšně zvládnout. Tento pracovní sešit vám pomůže! Obsahuje množství cvičení doplněných veselými ilustracemi, která podporují rozvoj myšlení a pozornosti, motivují děti k vytrvalosti a trpělivosti a napomáhají lepšímu soustředění.
Děti získají hravě a bez námahy větší důvěru ve vlastní schopnosti, a udělají tak důležitý krok na cestě ke školním úspěchům. Doplněno srozumitelnými obrázkovými návody pro děti, které chtějí pracovat samostatně. Určeno pro děti ve věku 6 až 8 let.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Ve škole se nebojím/1 (6-8 let) - Čtení, psaní, počítání, logické úlohy do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Ve škole se nebojím/1 (6-8 let) - Čtení, psaní, počítání, logické úlohy.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Ve škole se nebojím/1 (6-8 let) - Čtení, psaní, počítání, logické úlohy (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Ve škole se nebojím/1 (6-8 let) - Čtení, psaní, počítání, logické úlohy bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Ve škole se nebojím/1 (6-8 let) - Čtení, psaní, počítání, logické úlohy doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Rozvoj pro předškoláky

 
Knihkupectví / Populárně naučná pro děti / Rozvoj dítěte / Rozvoj pro předškoláky / Ve škole se nebojím/1 (6-8 let) - Čtení, psaní, počítání, logické úlohy