Ve službě monarchii - Rakouská a rakousko-uherská zahraniční služba v 19. století

Kód: 8678118

Úplný název:

Ve službě monarchii - Rakouská a rakousko-uherská zahraniční služba v 19. století (Králová Hana): Rakouská a rakousko-uherská zahranicní služba v 19. století

Autor a popis:

Králová Hana, Agentura Pankrac, 136 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
136 Kč (200 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 19.10.2017 dopoledne. 
 

Studie mapuje vývoj státního úřednictva od reforem provedených v polovině 18.století a to s hlavním důrazem na zahraniční službu monarchie. Zde se především jedná o organizaci a strukturu v rámci centrální instituce Státní kanceláře a později Ministerstva císařského a královského domu a zahraničí. Nejrozsáhlejší kapitola je zaměřena na vysoké úředníky konceptní služby a s pomocí archivních pramenů, pamětí a dalších dostupných zdrojů mapuje jejich kariéru ve státní službě. Vzhledem k nezbytnosti dosažení potřebného vzdělání je část práce věnována i nezbytné výchově a vzdělávání adeptů zahraniční služby.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Ve službě monarchii - Rakouská a rakousko-uherská zahraniční služba v 19. století do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Ve službě monarchii - Rakouská a rakousko-uherská zahraniční služba v 19. století.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Ve službě monarchii - Rakouská a rakousko-uherská zahraniční služba v 19. století (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Ve službě monarchii - Rakouská a rakousko-uherská zahraniční služba v 19. století bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Ve službě monarchii - Rakouská a rakousko-uherská zahraniční služba v 19. století doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Historie

 
Knihkupectví / Historie / Ve službě monarchii - Rakouská a rakousko-uherská zahraniční služba v 19. století