Vedení porad - Jak dosáhnout maximální výsledku s minimem lidí, času a energie - 2. vydání

Kód: 2474118

Úplný název:

Vedení porad - Jak dosáhnout maximální výsledku s minimem lidí, času a energie - 2. vydání (Plamínek Jiří):

Autor a popis:

Plamínek Jiří, Grada, 120 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
152 Kč (179 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

V čtivé a praktické knížce zkušeného lektora a facilitátora se dozvíte, jak porady vést, aby plnily svůj účel a zároveň se podobaly koncertu sehraného hudebního tělesa. Manažerům, vedoucím týmů a ostatním účastníkům porad kniha nabízí ryze praktická témata: čím se efektivně vedené porady liší od těch ostatních, jaké jsou nejčastější chyby při vedení porad, jak pro poradu vybrat účastníky a jak se na ni připravit, jak udržovat její dynamiku a pracovat s problémovými účastníky, a také jak hospodařit s časem a jak využívat prostor a technické pomůcky. Zvláštní pozornost je věnována facilitaci. Druhé vydání úspěšné knížky se podrobněji zabývá účelem a obsahem porad, tedy uměním stanovit, co přesně na poradě řešit a s kým, dále se věnuje specifickým variantám porad s různým typem zadání, uvádí příklady postupů ovlivňujících dynamiku porady či ukazuje časté chyby vznikající při formulaci cílů porad a je doplněno o nové zkušenosti autora z předchozích pěti let. Srozumitelný výklad je doprovázen mnoha příklady z praxe a názornými obrázky.

Nahlédnout do Vedení porad - Jak dosáhnout maximální výsledku s minimem lidí, času a energie - 2. vydání Nahlédnout do Vedení porad - Jak dosáhnout maximální výsledku s minimem lidí, času a energie - 2. vydání

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Vedení porad - Jak dosáhnout maximální výsledku s minimem lidí, času a energie - 2. vydání do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Vedení porad - Jak dosáhnout maximální výsledku s minimem lidí, času a energie - 2. vydání.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Vedení porad - Jak dosáhnout maximální výsledku s minimem lidí, času a energie - 2. vydání (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Vedení porad - Jak dosáhnout maximální výsledku s minimem lidí, času a energie - 2. vydání bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Vedení porad - Jak dosáhnout maximální výsledku s minimem lidí, času a energie - 2. vydání doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Vedení porad - Jak dosáhnout maximální výsledku s minimem lidí, času a energie - 2. vydání