Vědma - Tajemství nesmrtelného Nicolase Flamela - 2. vydání

Kód: 2424332

Úplný název:

Vědma - Tajemství nesmrtelného Nicolase Flamela - 2. vydání (Scott Michael):

Autor a popis:

Scott Michael, Knižní klub, 504 stran, jazyk - CZ, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
279 Kč (349 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Hrdinou prvního dílu šestidílného příběhu Tajemství nesmrtelného alchymisty Nicolase Flamela byl sám alchymista, ve druhém dílu se více zviditelnil John Dee, další nesmrtelný, o kterém se můžete dočíst i v seriózních vědeckých spisech. Nyní, ve třetím dílu, patří obdiv alchymistově ženě, která má schopnosti, které jí oba jmenovaní muži mohou jen závidět. Madame Perenella Flamelová je opravdu výjimečná. Ti, co již s dvojčaty prožili první dva díly, ale i ti, kteří tento příběh teprve objevili, se mohou těšit na setkání s novými, ale i již známými nesmrtelnými hrdiny. Není nouze o bitvy a dobrodružství, které doprovázejí velké úsilí o záchranu lidstva. Více však ani prozradit nesmíme, snad jen skutečnost, že i pátý den našich známých protagonistů je velmi rušný.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Vědma - Tajemství nesmrtelného Nicolase Flamela - 2. vydání do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Vědma - Tajemství nesmrtelného Nicolase Flamela - 2. vydání.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Vědma - Tajemství nesmrtelného Nicolase Flamela - 2. vydání (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Vědma - Tajemství nesmrtelného Nicolase Flamela - 2. vydání bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Vědma - Tajemství nesmrtelného Nicolase Flamela - 2. vydání doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Sci-fi, fantasy pro děti

 
Knihkupectví / Sci-fi, fantasy / Sci-fi, fantasy pro děti / Vědma - Tajemství nesmrtelného Nicolase Flamela - 2. vydání