Vegetariánská středomořská kuchařka - 100 originálních italských receptů

Kód: 2043715

Úplný název:

Vegetariánská středomořská kuchařka - 100 originálních italských receptů (kol.): 100 originálních italských receptu

Autor a popis:

Mladá Fronta, 240 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
319 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Příručka obsahuje jedinečné vegetariánsky laděné recepty z celé Itálie doplněné celostránkovými barevnými fotografiemi, dále tipy a rady i krátké odbočky do kulinární historie. Je určena všem, kdo chtějí proniknout do základů jedné z nejzdravějších kuchyní světa, zvládnout její techniky a naučit se připravovat nepřekonatelné kulinářské speciality. Je rozdělena na kapitoly Předkrmy, Polévky, Těstoviny a rýže, Hlavní chody, Přílohy a saláty, Pizza a focaccia a Moučníky a v každé z nich představuje klasické i méně známé pokrmy využívající pestrou nabídku surovin ze všech italských regionů, které jsou ale dostupné i u nás. Sestavili je známí italští šéfkuchaři ve spolupráci s institucí nazvanou Academia Barilla, jež byla založena v Parmě roku 2004 jako první centrum zaměřené na ochranu, rozvoj a podporu autentické regionální italské gastronomie.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Vegetariánská středomořská kuchařka - 100 originálních italských receptů do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Vegetariánská středomořská kuchařka - 100 originálních italských receptů.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Vegetariánská středomořská kuchařka - 100 originálních italských receptů (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Vegetariánská středomořská kuchařka - 100 originálních italských receptů bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Vegetariánská středomořská kuchařka - 100 originálních italských receptů doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Vegetariánská středomořská kuchařka - 100 originálních italských receptů