Velcí panovníci Evropy - 100 nejvýznamnějších císařů, králů a knížat evropských dějin

Kód: 2422308

Úplný název:

Velcí panovníci Evropy - 100 nejvýznamnějších císařů, králů a knížat evropských dějin (kol.):

Autor a popis:

Universum, 256 stran, jazyk - CZ, 2008

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
319 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
 

Kniha Velcí panovníci Evropy pojednává o stovce významných vládců, kteří v průběhu patnácti století mezi pádem Říma a naší současností nejvýrazněji utvářeli evropské dějiny - ať již stáli u zrodu nových státních útvarů, vítězili v dobyvačných válkách nebo jen vhodně provdali a oženili své potomky. Pomocí profilů jednotlivých klíčových panovníků publikace mapuje evropské dějiny od Ruska, Bulharska či Osmanské říše až po Švédsko a Velkou Británii. Řazení je chronologické, díky čemuž vynikají vzájemné souvislosti mezi děním v různých zemích. Populárně naučný, avšak faktograficky přesný text doplňují kompletní chronologické přehledy panovníků ve všech evropských zemích a především genealogické přehledy (rodokmeny) nejdůležitějších evropských panovnických rodů.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Velcí panovníci Evropy - 100 nejvýznamnějších císařů, králů a knížat evropských dějin do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Velcí panovníci Evropy - 100 nejvýznamnějších císařů, králů a knížat evropských dějin.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Velcí panovníci Evropy - 100 nejvýznamnějších císařů, králů a knížat evropských dějin (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Velcí panovníci Evropy - 100 nejvýznamnějších císařů, králů a knížat evropských dějin bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Velcí panovníci Evropy - 100 nejvýznamnějších císařů, králů a knížat evropských dějin doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Osobnosti a osudy

 
Knihkupectví / Historie / Osobnosti a osudy / Velcí panovníci Evropy - 100 nejvýznamnějších císařů, králů a knížat evropských dějin