Velikonoční svátky o století zpátky aneb Jarní tradice v české domácnosti

Kód: 8690338

Úplný název:

Velikonoční svátky o století zpátky aneb Jarní tradice v české domácnosti (Skopová Kamila): aneb Jarní tradice v ceské domácnosti

Autor a popis:

Skopová Kamila, Akropolis, 69 stran, jazyk - čeština, 2007

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
48 Kč (69 Kč)
  / ks  
koupit
 

Knížka Velikonoční svátky o století zpátky známé folkloristky a výtvarnice Kamily Skopové volně navazuje najeden z nejúspěšnějších titulů nakladatelství Akropolis posledních let - Vánoční svátky o století zpátky. Autorka tu příznačně vlídným a čtivým stylem pojednává nejen o receptech,jež by se měly stát součástí jarní kuchyně, ale také o všemožných obyčejích a rituálech, které neodmyslitelně patří ke dnům probouzejícího se slunce. Z textu, který doprovodila vlastními ilustracemi, se čtenář mimo jiné dozví, proč jsou Velikonoce považovány za svátky plození a života,jaký je význam tradičních velikonočních symbolů - pomlázky, zdobených vajíček a kraslic, či proč jsou Velikonoce "pokaždé jindy".
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Velikonoční svátky o století zpátky aneb Jarní tradice v české domácnosti do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Velikonoční svátky o století zpátky aneb Jarní tradice v české domácnosti.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Velikonoční svátky o století zpátky aneb Jarní tradice v české domácnosti (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Velikonoční svátky o století zpátky aneb Jarní tradice v české domácnosti bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Velikonoční svátky o století zpátky aneb Jarní tradice v české domácnosti doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Hobby a domácnost

 
Knihkupectví / Hobby a domácnost / Velikonoční svátky o století zpátky aneb Jarní tradice v české domácnosti