Velká bylinková lékárna - Recepty z léčivých rostlin pro vaší domácí lékárnu

Kód: 7236913

Úplný název:

Velká bylinková lékárna - Recepty z léčivých rostlin pro vaší domácí lékárnu (Tomsky Jan, Throll Angelika): Recepty z lécivých rostlin pro vaši domácí lékarnu

Autor a popis:

Tomsky Jan, Throll Angelika, Vašut, 160 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
206 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.9.2017 dopoledne. 
 

Příroda nás obdarovává mnoha rostlinami, které prospívají našemu tělesnému i duševnímu zdraví. Lékárníci z nich odedávna vyráběli účinné přípravky. I dnes můžeme z těchto starých vědomostí těžit. Lékárny nabízejí osvědčené léčivé bylinky na přípravu domácích směsí - například proti kašli, žaludečním a střevním potížím, na uvolnění, zdravý spánek, k detoxikaci organismu či pro štíhlou postavu. > Pomocí návodů na domácí výrobu léčivých prostředků si můžete správně připravit čaje, obklady, léčivé oleje, masti a tinktury. > Seznamte se s léčivými rostlinami a jejich využitím - v knize najdete nejdůležitější léčivé byliny k domácímu použití a užitečné recepty. > Díky přehledné tabulce zdravotních potíží a rostlin, které mohou pomoci, můžete nastoupit rychlou cestu ke zdraví. Jan Tomsky pracuje jako lékárník více než 30 let. V jeho lékárně se vyrábějí léčiva a homeopatické léčebné prostředky podle staletých tradičních a osvědčených receptur. Angelika Throll je agrární inženýrka. Již více než 25 let se zabývá zdravím, zahradou a přírodou. K těmto tématům publikovala mnoho knih.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Velká bylinková lékárna - Recepty z léčivých rostlin pro vaší domácí lékárnu do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Velká bylinková lékárna - Recepty z léčivých rostlin pro vaší domácí lékárnu.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Velká bylinková lékárna - Recepty z léčivých rostlin pro vaší domácí lékárnu (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Velká bylinková lékárna - Recepty z léčivých rostlin pro vaší domácí lékárnu bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Velká bylinková lékárna - Recepty z léčivých rostlin pro vaší domácí lékárnu doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Velká bylinková lékárna - Recepty z léčivých rostlin pro vaší domácí lékárnu