Velká česká kniha o matce a dítěti, 2.aktualizované vydání

Kód: 2640755

Úplný název:

Velká česká kniha o matce a dítěti, 2.aktualizované vydání (Volná Pavla, Hanáková Taťána, Weberová Chvílová Magdalena): Vše, co potřebujete vědět o těhotenství a porodu. Péče o novorozence a kojence

Autor a popis:

Taťána MUDr. Hanáková, Magdalena MUDr. Chvílová Weberová, Pavla , CPress, 256 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
315 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 1.3.2018 dopoledne. 
 

Druhé přepracované a rozšířené vydání oblíbené ideální a komplexní knihy pro nastávající českou maminku! Naleznete v ní potřebné informace o početí, průběhu těhotenství (jak matky, tak dítěte), vše o porodu a péči o novorozence a kojence a kojení. Exkluzivita této knihy spočívá v tom, že vychází pouze z českého prostředí, je doplněna dokumentárními fotografiemi přímo z porodního sálu a novorozeneckého oddělení, obsahuje velké množství barevných obrázků, ultrazvukových snímků, nákresů a fotografií, díky kterým má tato kniha vysokou informační hodnotu. V knize mimo jiné naleznete:

- Doporučené pohybové aktivity v těhotenství, výživu, potravinové doplňky, možnosti oblékání, jak a zda cestovat, pomůcky, přírodní prostředky a způsoby ulevující těhotenským obtížím.

- Jak postupovat v případě nemoci, co dělat, pokud žena trpí chronickou chorobou, doporučené homeopatické přípravky, aromaterapie, bylinky, masáže.

- Přehled všech vyšetření v těhotenství, jak probíhají, co zjišťují, k čemu slouží.

- Komplikace v těhotenství, jak jsou léčeny a řešeny, jejich vliv na dítě a co má budoucí maminka v takových případech dělat.

- Průběh porodu včetně všech mimořádností, jak probíhají, a co z nich vyplývá pro maminku a dítě. Možnosti anestézie a jak se aplikuje. Cvičení po porodu, průběh šestinedělí, co v tomto období dělat a čemu se naopak vyhnout. Jak postupovat v případě poporodních depresí.

- Péče o novorozence v porodnici, a následně doma. Kompletní rady, jak o dítě pečovat, jak ho krmit, oblékat, ošetřovat, koupat, uspávat, zda a kdy používat dudlík, vše potřebné o kojení, jak dítě správně držet.

- Vhodné hračky a hry pro zdravý vývoj dítěte, cestování s kojencem, výběr oblečení, botiček, kdy do poradny dětského lékaře, přehled očkování a mnoho dalších informací.

- Antikoncepce vhodná při kojení.

 

Autorka MUDr. Bc. Taťána Hanáková pracuje jako gynekoložka v Hranicích na Moravě, a při psaní této knihy zúročila veškeré své vědomosti a zkušenosti z dlouholeté odborné praxe. Pomáhaly jí při tom její spokojené pacientky, které autorku inspirovaly svými podněty a připomínkami, a tým dalších odborných spolupracovníků. Části věnované kojení a péči o dítě se svědomitě věnovala MUDr. Magdalena Chvílová Weberová, dětská lékařka.

Nahlédnout do Velká česká kniha o matce a dítěti, 2.aktualizované vydání Nahlédnout do Velká česká kniha o matce a dítěti, 2.aktualizované vydání

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Velká česká kniha o matce a dítěti, 2.aktualizované vydání do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Velká česká kniha o matce a dítěti, 2.aktualizované vydání.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Velká česká kniha o matce a dítěti, 2.aktualizované vydání (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Velká česká kniha o matce a dítěti, 2.aktualizované vydání bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Velká česká kniha o matce a dítěti, 2.aktualizované vydání doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Dítě a rodina

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Dítě a rodina / Velká česká kniha o matce a dítěti, 2.aktualizované vydání