Velká encyklopedie Dinosaurů a dalších prehistorických plazů

Kód: 2560297

Úplný název:

Velká encyklopedie Dinosaurů a dalších prehistorických plazů (kol.):

Autor a popis:

Svojtka&Co., 160 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
258 Kč (349 Kč)
  / ks  
koupit
 

Tato velká encyklopedie obsahuje podrobný přehled světa dinosaurů s více než 280
skvělými barevnými ilustracemi. Vydejte se tedy mezi prehistorická zvířata a sledujte vývoj nejzajímavějších tvorů, kteří kdy obývali naši planetu. V tomto komplexním průvodci jsou uvedeny nejnovější objevy a výsledky vědeckých výzkumu. Do rukou se vám tak dostává prozatím největší a nejlepší kniha o dinosaurech. U nejdůležitějších rodů dinosaurů jsou vždy uvedeny podrobné informace, jak zvířata vypadala a kde a jak žila. Na mapě světa pak uvidíte, jaká byla naše planeta, když ji dinosauři ovládli. Dramatické ilustrované scény vás přenesou přímo do pravěku!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Velká encyklopedie Dinosaurů a dalších prehistorických plazů do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Velká encyklopedie Dinosaurů a dalších prehistorických plazů.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Velká encyklopedie Dinosaurů a dalších prehistorických plazů (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Velká encyklopedie Dinosaurů a dalších prehistorických plazů bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Velká encyklopedie Dinosaurů a dalších prehistorických plazů doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Dětské encyklopedie

 
Knihkupectví / Populárně naučná pro děti / Dětské encyklopedie / Velká encyklopedie Dinosaurů a dalších prehistorických plazů